NYHEDER

Hold: T2 (E1)
Træner: Dennis Jespersen
Assistenttræner: Kim Gravgaard

E1

Ugedag

Vandtid

Dryland

Mandag

17.40-19.40

16.30-17.40 / 19.40-19.55

Tirsdag

 06.00-07.15

05.45-06.00 / 07.15-07.30 

Tirsdag - Eliteidrætsklasse

07.30-09.00

07.15-07.30 / 09.00-09.10

Tirsdag 
18.00-20.00 17.00-18.00 / 20.00-20.15

Onsdag

17.30-19.30

16.30-17.30 / 19.30-19.45

Torsdag

06.00-07.15

05.45-06.00 / 07.15-07.30 

Torsdag - Eliteidrætsklasse

07.30.-09.00

07.15-07.30

Torsdag     16.45-18.45 16.00-16.45 / 18.45-19.00 

Fredag

17.30-19.30

16.30-17.30 / 19.30-19.45

Lørdag

07.00-09.00

06.45-07.00 / 09.00-09.30

På E1 aftales de enkeltes træningstider med Dennis, for at undgå alt for mange på banerne.


Hold: T3 (E2)
Træner: Dennis Jespersen
Assistenttræner: Marco Viveiros

E2

Ugedag

Vandtid

Dryland

Mandag

16.00-17.30

15.45-16.00 / 17.30-18.00

Tirsdag 

06.00-07.15  05.45-06.00 / 07.15-07.30
Tirsdag  - Eliteidræsklasse 07.30-09.00 07.15-07.30 / 09.00-09.15
Tirsdag  18.00-20.00 17.00-18.00 / 20.00-20.15 

Onsdag

16.00-17.30

15.45-16.00 / 17.30-18.30

Torsdag 06.00-07.15  05.45-06.00 / 07.15-07.30
 Torsdag - Eliteidrætsklasse  07.30-09.00 07.15-07.30 / 09.00-09.15 
 Torsdag - Sdr. Vang    17.00-18.30

Fredag

17.30-19.30

16.30-17.30 / 19.30-19.45

Lørdag

07.00-09.00

06.45-07.00 / 09.00-09.30

Mulighed for morgentræning i Slotssøbadet tirsdag & torsdag sammen med E1

På E2 aftales de enkeltes træningstider med Dennis, for at undgå for mange på banerne,
specielt omkring fællestræningerne med E1 (tirsdag).
 

Hold: T4 (Mini Elite)
Træner: Marco Viveiros
Assistenttræner:

Mini Elite

Ugedag

Vandtid

Dryland

Mandag 18.00-19.00 17.30-18.00

Onsdag

16.30-17.30

17.30-18.30

Fredag

16.00-17.30

17.30-18.00

Lørdag

07.00-08.30

08.30-09.00

Mini Elite+ træner også:    
Torsdag - Sdr. Vang
17.00-18.30
 

Hold: T5 (Talenthold)
Træner: Thomas Christiansen
Assistenttræner:

Talenthold

Ugedag

Vandtid

Dryland

Mandag

17.00-18.00

16.45-17.00

Fredag

16.00-17.00

15.30-16.00

Talent+ træner også:    

??

Info følger  
 

Hold: K1
Træner: Dennis Jespersen
Assistenttræner: Kim Gravgaard

K1

Ugedag

Vandtid

Dryland

Mandag

17.40-19.40

17.25-17.40 / 19.40-19.55

Onsdag

17.30-19.30

17.15-17.30 / 19.30-19.45

Torsdag 16.45-18.45 16.00-16.45 / 18.45-19.00
Fredag 17.30-19.30  17.15-17.30 / 19.30-19.45
Lørdag 07.00-09.00 06.45-07.00 / 09.00-09.30
 

Hold: K2
Træner: Marco Viveiros
Assistenttræner: William Vittrup Nielsen og Frederik Heinrich

K2

Ugedag

Vandtid

Dryland

Mandag

18.00-19.00

17.30-18.00

Fredag

16.00-17.30


Søndag 17.30-19.00 17.00-17.30

SPONSORER / SAMARBEJDSPARTNERE