Årets klubmester 2019
Piger: Cille Christensen
Drenge: Lasse Thulstrup
Vindere i gruppe D
Disciplin drenge:
Fly -
Ryg Alexander Piihl
Bryst Alexander Piihl
Fri Alexander Piihl
Disciplin piger
Fly -
Ryg Alberte Raunskov
Bryst -
Fri Alberte Raunskov
Samlet vinder i sprint
Drenge: Alexander Piihl
Piger: Elena Mendoza
Vindere i gruppe C
Samlet for gruppen - Piger
Nr. 1 - Nanne Højstrøm
Nr. 2 - Emilia Spangsberg
Nr. 3 - Signe Christensen
Disciplin piger
Fly - Signe Christensen
Ryg - Nanna Højstrøm
Bryst - Emilia Spangsberg
Fri - Nanna Højstrøm
Sprint piger
Fly - Nanna Højstrøm
Ryg - Nanna Højstrøm
Bryst - Alberte Kirk Langswager
Fri - Emilia Spangsberg
Samlet for gruppen - Drenge
Nr.1 Christian Nybjerg Christiansen
Nr. 2 -
Nr. 3 -
Disciplin drenge
Fly - Mads Schelde Jensen
Ryg - Mads Schelde Jensen
Bryst - Christian Nybjerg Christiansen
Fri - Christian Nybjerg Christiansen
Sprint drenge
Fly - Christian Nybjerg Christiansen
Ryg - Christian Nybjerg Christiansen
Bryst - Christian Nybjerg Christiansen
Fri - Christian Nybjerg Christiansen
Vindere i gruppe B
Samlet for gruppen- Piger
Nr. 1 - Victoria Fræhr Piihl
Nr. 2 - Johanne Heilmann
Nr. 3 - Ane Christensen
Disciplin piger
Fly - Karla Christensen
Ryg - Victoria Piihl
Bryst - Ane Christensen
Fri - Victoria Fræhr Piihl
Sprint piger
Fly - Ane Christensen
Ryg - Johanne Heilmann
Bryst - Johanne Heilmann
Fri - Victoria Fræhr Piihl
Samlet for gruppen drenge
Nr. 1 - Lasse Thulstrup
Nr. 2 - Daniel Busk
Nr. 3 - Asger Als Olsen
Disciplin drenge
Fly - Lasse Thulstrup
Ryg - Lasse Thulstrup
Bryst - Lasse Thulstrup
Fri - Lasse Thulstrup
Sprint drenge
Fly - Vania Danilkin
Ryg - Daniel Busk
Bryst - Lasse Thulstrup
Fri - Lasse Thulstrup
Vindere i gruppe A
Samlet for gruppen -Piger
Nr. 1 - Cille Christensen
Nr. 2 - Frederikke Skau Hansen
Nr. 3 - Elma Gabela
Disciplin piger
Fly - Cille Christensen
Ryg - Cille Christensen
Bryst - Cille Christensen
Fri - Cille Christensen
Sprint piger
Fly - Cille Christensen
Ryg - Melanie Petersen
Bryst - Cille Christensen
Fri - Cille Christensen
Samlet for gruppen - drenge
Nr. 1 - Jakob Schelde Jensen
Nr. 2 - Lasse Skytt Frederiksen
Nr. 3 - Silas Hansen
Disciplin drenge
Fly - Jakob Schelde Jensen
Ryg - Jakob Schelde Jensen
Bryst - Lasse Skytte Frederiksen
Fri - Jakob Schelde Jensen
Sprint drenge
Fly - Jakob Schelde Jensen
Ryg - Jakob Schelde Jensen
Bryst - Lasse Skytte Frederiksen
Fri - Jakob Schelde Jensen
Resultatliste for de lange løb
herResultatliste for resten
her